Konusunda uzun süredir devam eden araştırmalar sonucunda alınmış olan CEISOFDA sertifikalarından sağlanan teknoloji gelişimi, tasarımcılık ve kalite, birkaç senede Euroclinic’i 30 Ülke ve 3 Kıtaya götürmüştür. EuroclinicCastel Bolognese’de bulunan kendi üretim tesislerinde tüm imalat adımlarını, parçaların projelendirmesinden, tedarikçi seçimine, kendi talimatlarına ve tasarımlarına göre hammaddeler ve yarı işlenmiş malzemeler satın almaya, montaja, deney ve testler yapmasına ve paketlemeye kadar tüm adımları kontrol altında tutmaktadır. Euroclinic’in nitelikli ve kalifiye imalat personeli değişik montaj hattının bölümlerinde (koltuklar, üniteler, diagnostik ve aksesuarlar) baştan sona kadar her ürünü takip etmektedir. Yeni projeler yapılırken müşterilerin özelleştirme isteklerini ve mühendislerimizle birlikte çalışan uzmanların yorumlarını dikkate alarak, ürünü test ederek en uygun sonuç bulmaktadır.

EUROCLINIC KBB, Podoloji üniteleri ve koltukları, Jinekoloji, Üroloji, Diyaliz, Onkoloji koltukları ve aksesuarları, Diagnostik ekipmanları için araştırarak, tasarlayarak yeni projelere yatırım yapmaktadır.Şirketin profesyonel teknik ofisindeki endüstriyel tasarımcılık, elektronik ve makine mühendisliğinde uzman çalışanlar, ulusal ve uluslararası piyasadaki var olan ürünleri devamlı iyileştirilir ve yeni ürünler tasarlar. Teknik ofis ayrıca 3 Boyutlu projelendirme yaparak, müşteri kendi ebat ihtiyaçlarına ve renk tercihlerine göre özel ürünü hazırlayabilir.  Örneğin: Euroclinic uzun süreli çalışmalar ve testler sonucunda EDM (hasta takip sistemi) yazılımını geliştirmiştir. Hekimlerin katkıları ile muayene esnasında hekime daha rahat ve konforlu bir ortam yaratmak amacı ile ED400 Wireless endoskopi sisteminin üretimine başlamıştır. 2006 yılından bu yana üretilen koltuklarda kablosuz pedal sistemleri kullanılmakta ve uygulama esnasında kablo karmaşasına son verilmiştir.

Euroclinic ileri teknoloji ile yarının ekipmanları tasarlamayı ve üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Bu sebeple standart ürünler her zaman ürün portföyümüzde bulunmakla birlikte kullanıcı dostu ve uygulama zamanını kısaltan ürünleri ve ekipmanları da ürün portföyümüzde bulabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@euroclinic.com.tr mail adresimizden yada +90 (216) 328 48 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
+90 (216) 328 48 47 Bilgi İstiyorum