EUROCLINIC SpA Grubu, gelişmiş teknoloji olan Medikal Ekipmanların üretimi ve pazarlamasında son yıllarda önemli mesafeler katetmiştir. Şirket KBB, Podoloji üniteleri ve koltukları, Jinekoloji, Üroloji, Diyaliz ve Onkoloji, Uzmanlık Koltukları ve ekipmanlarını alanında medikal sektör için araştırma ve tasarımcılık adına yeni projeler geliştirmek için sürekli yatırılmlar yapmaktadır.

EUROCLINIC SpA 2007’den itibaren Vestiboloji, Postürografi, Rinomanometri ve Endoskopi için yeni bölüm faaliyetlerini göstermektedir. Dünyada daha fazla ülkede Euroclinic ürünlerinin entegre teknolojisi, tasarımcılığı ve güvenilirliği adım adım ön plana çıkmaktadır. Araştırma Geliştirme Ofisi ve üretim uzmanları arasındaki takım çalışması Grubun endüstriyel planlanmasının en güçlü noktasıdır. En önemli ulusal ve ulusalarası kongrelere katılarak devamlı “Markalaşma” faaliyetlerini yürütmektedir. İlgili sektörlerde kazanılan görünürlük, Euroclinic’e yurt dışındaki şubelerini açma ve İtalya’da 3 yeni şirketi Grubuna dahil etme imkânı vermiştir. Bu sayede grubun imalat bölümünde servis kalitesini yükseltmesi ve grup çalışanlarının daha güçlü “Müşteri Odaklılık Felsefesi” ne konsantre olması sağlanmıştır.
Bu yaklaşım tarzı bugüne kadar olumlu sonuçlar vererek Distributörlerin ve Müşterilerin memnuniyetini sağlamıştır.

Bugün Euroclinic Grubunda aşağıdaki şirketler bulunmaktadır;

EUROCLINIC HOLLAND EUROCLINIC FRANCE
EUROCLINIC USA EUROCLINIC TÜRKİYE
MYMED GROUP SPA
PODOCARE DIVISION

Kulak Burun Boğaz Ekipmanları ve Podiatri alanında faaliyet gösteren şirketler grubu bulunduğu her ülke pazarında söz sahibi ve sektörün öncülerinden olmuştur. Grup içerisinde klasik satış ve pazarlama ağlarının yanı sıra e-ticaret ve güzellik merkezlerine toptancılık faaliyetlerini yürüten şirketler de bulunmaktadır.

Ülkemizde de Euroclinic Podiatri alanında ciddi mesafe kat etmiştir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@euroclinic.com.tr mail adresimizden yada +90 (216) 328 48 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
+90 (216) 328 48 47 Bilgi İstiyorum