EUROCLINIC A.Ş.  2012 yılında %60 yabancı sermaye ile kurulmuş, uluslararası bir yapılaşmanın parçasıdır. Merkezi İtalya’da bulunan Euroclinic SpA ile başlayan üretim süreci, dünyanın çeşitli ülkelerine yapılan ihracatlar ile katlanarak büyümektedir. Yaklaşık 10 senedir Türkiye pazarında bulunan Euroclinic, 2012 yılında gelişmekte olan Türkiye’ye yatırım yaparak girme kararı almış, 10 senedir temsilcisi olan Medosel Medikal Group ile yapılan ortaklık neticesinde 2012 yılı Temmuz ayında Euroclinic A.Ş. kurulmuştur.

EUROCLINIC  tüm sermaye kaynaklarını ve üstün know-how yatırımlarını KBB, Podoloji ve Özel uzman koltukları için araştırma ve geliştirmeye harcamaktadır. Tüm ürünlerinde dünyada kendisini eşsiz yapacak kadar kaliteli malzemeleri tercih etmektedir. Her zaman piyasada bulunan en gelişmiş malzemeleri kullanan ve teknolojisi ile öncü olan Euroclinic, ileri teknoloji ürünü olan ve 2011’den beri patent hakkını elinde tuttuğu kablosuz sistemi geliştirmiştir. 2006’dan itibaren ünitlerin dokunmatik ekranlarında ve koltuk pedalların üretimde, 2009’dan itibaren de KBB uzmanının çalışma tarzını değiştirmiş olan EVS ED400 Videoendoskopi kablosuz video kameraları üretmeye başlamıştır.

EUROCLINIC ‘nin amacı; Çalışma süresini kısaltarak kullanıcı faaliyetlerini kolaylaştıran, vücudun ergonomisini koruyan güvenli ekipmanlar üretmek ve “enfeksiyon kontrolü” faktörünü unutmadan, yüzeylerin doğru temizliği ve hijyenini sağlamak amacı ile antibakteriyel ürünler üretmektir.

EUROCLINIC ailesi tarafından en çok önemsenen prensipler; Şirketin marka değerini korumak (marka, teknik, know-how, insan kaynakları, pazarlama tecrübeleri ve ağları) kendi ortaklarının ve çalışanlarının, müşterilerinin ve tedarikçilerinin memnuniyeti sağlamak, devamlı gelişim ile birlikte uzmanlık kazanmaktır.

EUROCLINIC  standart ve standart dışı çözümler ile her zaman müşterisinin yanında olmuş ve farklı alternatif modeller ile birlikte çözüme ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir. Markamız farklı yaklaşım tarzı ve kişiye özel seçenekleri ile yıllar içinde konusunda Türkiye’de kendine önemli bir yer kazanmış ve uzun zamandır da bulunduğu sektörlere öncülük etmeye başlamıştır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@euroclinic.com.tr mail adresimizden yada +90 (216) 328 48 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
+90 (216) 328 48 47 Bilgi İstiyorum