Euroclinic Group

 

EUROCLINIC SpAGrubu, gelişmiş teknoloji olan Medikal Ekipmanların üretimi ve pazarlamasında son yıllarda beklenenden daha fazla yol almıştır. Şirketin tüm olanakları KBB, Podoloji üniteleri ve koltukları, Jinekoloji, Üroloji, Diyaliz ve Onkoloji, Uzmanlık Koltukları ve ekipmanlarını alanında medikal sektör için araştırma ve tasarımcılık adına yeni projeler geliştirmeye yatırmıştır.

EUROCLINIC SpA 2007’den itibaren Vestiboloji, Postürografi, Rinomanometri ve Endoskopi  için yeni bölüm faaliyetlerini göstermektedir. Dünyada daha fazla ülkede Euroclinic ürünlerinin entegre teknolojisi, tasarımcılığı ve güvenilirliği adım adım ön plana çıkmaktadır. Araştırma Geliştirme Ofisi ve üretim uzmanları arasındaki takım çalışması Grubun endüstriyel planlanmasının en güçlü noktasıdır. En önemli ulusal ve ulusalarası kongrelere katılarak devamlı "Markalaşma" faaliyetlerini yürütmektedir. İlgili sektörlerde kazanılan görünürlük, Euroclinic’e yurt dışındaki şubelerini açma ve İtalya’da 3 yeni şirketi Grubuna dahil etme imkânı vermiştir. Bu sayede grubun imalat bölümünde servis kalitesini yükseltmesi ve grup çalışanlarının daha güçlü “Müşteri Odaklılık Felsefesi” ne konsantre olması sağlanmıştır.
Bu yaklaşım tarzı bugüne kadar olumlu sonuçlar vererek Distributörlerin ve Müşterilerin memnuniyetini sağlamıştır.

Bugün Euroclinic Grubunda aşağıdaki şirketler bulunmaktadır:

EUROCLINIC HOLLAND
EUROCLINIC FRANCE

EUROCLINIC USA
EUROCLINIC TÜRKİYE
MYMED GROUP SPA
PODOCARE DIVISION

Kulak Burun Boğaz Ekipmanları ve Podiatri alanında faaliyet gösteren şirketler grubu bulunduğu her ülkede rahatlıkla kendine yer edinmiş ve sektörün öncülerinden olmuştur. Grup içerisinde klasik satış ve pazarlama ağlarının yanı sıra e-ticaret ve güzellik merkezlerine toptancılık faaliyetlerini yürüten şirketler de bulunmaktadır. Ülkemizde henüz tam anlamı ile tanınmamasına rağmen Euroclinic Podiatri alanında Avrupa'da çok ciddi mesafe kat etmiştir.