Arge ve Kalite

 

Konusunda uzun süredir devam eden araştırmalar sonucunda alınmış olan  CE, ISO, FDA sertifikalarından sağlanan teknoloji gelişimi, tasarımcılık ve kalite, birkaç senede Euroclinic’i 30 Ülke ve 3 Kıtaya götürmüştür. Euroclinic, Castel Bolognese’de bulunan kendi üretim tesislerinde tüm imalat adımlarını,  parçaların projelendirmesinden, tedarikçi seçimine, kendi talimatlarına ve tasarımlarına göre hammaddeler ve yarı işlenmiş malzemeler satın almaya, montaja, deney ve testler yapmasına ve paketlemeye kadar tüm adımları kontrol altında tutmaya çalışmaktadır. Euroclinic'in nitelikli ve kalifiye imalat personeli değişik montaj hattının bölümlerinde (koltuklar, üniteler, diagnostik ve aksesuarlar) baştan sonuna kadar her ürünü takip etmektedir. Yeni projeler araştırarak ve piyasadaki müşterilerin özelleştirme isteklerini ve mühendislerimizle birlikte çalışan uzmanların yorumlarını dikkate alarak ,ürünü test ederek müşteriye en uygun sonucu bulmaktadırlar.

EUROCLINIC KBB, Podoloji üniteleri ve koltukları, ve Jinekoloji, Üroloji, Diyaliz ve Onkoloji koltukları ve aksesuarları, Diagnostik ekipmanları için araştırarak ve tasarlayarak yeni projelere yatırım yapmaktadır. Endüstriyel tasarımcılık, elektronik ve makine mühendisliğinde uzman, şirketin profesyonel teknik ofisinde ulusal ve uluslararası piyasadaki var olan ürünler devamlı iyileştirilir ve yeni ürünler oluşturulur. Teknik ofis ayrıca 3 Boyutlu projelendirme yaparak, müşteri kendi ebat ihtiyaçlarına ve renk tercihlerine göre özel ürünü hazırlattırabilir.

Bazı örnekler vermek gerekir ise ;
Euroclinic uzun süreli çalışmalar ve testler sonucunda EDM (hasta takip sistemi) yazılımını geliştirmiştir.
Gene sözü geçen hekimlerin katkıları ile muayene esnasında hekime daha rahat ve konforlu bir ortam yaratmak amacı ile ED400 Wireless endoskopi sisteminin üretimine başlamıştır.
2006 yılından bu yana üretilen koltuklarda kablosuz pedal sistemleri kullanılmakta ve  uygulama esnasında kablo karmaşasına son vermektedir.

Euroclinic ileri teknoloji ile yarının ekipmanları tasarlamayı ve üretmeyi kendine ilke edinmiştir.Bu sebeple standart ürünler her zaman ürün portföyümüzde bulunmakla birlikte,kullanıcı dostu ve uygulama zamanını kısaltan ürünleri ve ekipmanları da bizde bulacaksınız.